Evlenme arifesinde karar aşaması – Vestel Android TV deneyimi (Recep Kaya)

By On Thursday, January 13th, 2022 Categories : Android

Hi folks, today SitusPanda com love to share to you an awesome video clip of Evlenme arifesinde karar aşaması – Vestel Android TV deneyimi (Recep Kaya), just watch video clip belowVestel Android TV satın almak için bu linki kullanabilirsiniz.

Kim Kullanmak İster? serimizde Vestel Android TV deneyimleyen ikinci kullanıcı Recep Kaya oldu. Evlenme arifesinde olan ve zaten halihazırda birçok TV modeli arasında seçim yapmaya çalışan Recep Bey, bakalım Vestel Android TV kullandıktan sonra bize neler söyleyecek?

Vestel 55UA9800 4K Android TV özellikleri neler?

Vestel’in fiyat performans kategorisinde öne çıkan Vestel 55UA9800 modeli kod adından da anlaşılabileceği gibi 55 inç boyutuyla geliyor. 4K UHD çözünürlük sunan bir model, TV’de Android Pie işletim sistemiyle geliyor. Google Play Store üzerinden 5.000’i aşan oyun ve uygulamaya da erişebilir, kumandası üzerinden Türkçe sesli komut vererek televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Oldukça ince çerçeveli şık bir tasarıma sahip modelde, dahili Chromecast özelliği de yer alıyor. Bu sayede akıllı telefon, tablet ve Chrome üzerinden ekran yansıtma yapabilirsiniz.

HWP Ailesine KATIL’mak için;
HWP Muhabbet Facebook Grubu;
HWP Facebook;
HWP Instagram;
HWP Twitter;
HWP Telegram;This awesome mp4 was already viewed by: 24796 players and got: 158 fans.


android

This website would love to tell you a good information for You guys, You may Download this great Evlenme arifesinde karar aşaması – Vestel Android TV deneyimi (Recep Kaya) youtube video by click: The Download Link Here

Evlenme arifesinde karar aşaması – Vestel Android TV deneyimi (Recep Kaya) | SitusPanda | 4.5