Bir akademisyenin Vestel Android TV deneyimi (Emre Şan)

By On Sunday, November 28th, 2021 Categories : Android

Hi folks, right now SitusPanda dotcom want to share with you cool clip of Bir akademisyenin Vestel Android TV deneyimi (Emre Şan), enjoy clip belowKim Kullanmak İster serimizde Vestel Android TV deneyimleri devam ediyor. Bu sefer konuğumuz akademisyen ve görsel tasarımcı (emresan.net) Emre Şan oldu. Bakalım Emre Bey, Vestel Android TV hakkında nasıl deneyimler anlatacak?

Vestel 55UA9800 4K Android TV özellikleri neler?

Vestel’in fiyat performans kategorisinde öne çıkan Vestel 55UA9800 modeli kod adından da anlaşılabileceği gibi 55 inç boyutuyla geliyor. 4K UHD çözünürlük sunan bir model, TV’de Android Pie işletim sistemiyle geliyor. Google Play Store üzerinden 5.000’i aşan oyun ve uygulamaya da erişebilir, kumandası üzerinden Türkçe sesli komut vererek televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Oldukça ince çerçeveli şık bir tasarıma sahip modelde, dahili Chromecast özelliği de yer alıyor. Bu sayede akıllı telefon, tablet ve Chrome üzerinden ekran yansıtma yapabilirsiniz.

HWP Ailesine KATIL’mak için;
HWP Muhabbet Facebook Grubu;
HWP Facebook;
HWP Instagram;
HWP Twitter;
HWP Telegram;This good mp4 was already watched by: 26329 people and got: 268 fans.


android

www.SitusPanda.com would like to tell you an awesome information for You pals, You may Download this cool Bir akademisyenin Vestel Android TV deneyimi (Emre Şan) mp4 by click: This Link

Bir akademisyenin Vestel Android TV deneyimi (Emre Şan) | SitusPanda | 4.5